Aparaty Słuchowe Zauszne
Pracownia Protezowania Słuchu

Aparaty słuchowe Belton Imagine 

Belton Imagine  rewolucyjny aparat słuchowy, który wyznacza nowe standardy w dziedzinie aparatów słuchowych. Po latach innowacji stworzono urządzenie, które jest specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Ta przełomowa  technologia aparatów słuchowych wykorzystuje indywidualny kształt ucha aby zapewnić dźwięk tak naturalny żeby słyszeć go dokładnie tak jak brzmi w naturze. 

 Beltone Imagine  są dostępne w szerokiej gamie kolorów więc możesz wybrać kolor który najlepiej pasuje do twoich włosów,  skóry i stylu. Do wyboru masz: Błyszczące srebro, szampan, złoto, brąz, ciepła szarość, grafit, espresso i głęboka czerń. 

Beltone Imagine-  pierwszy na świecie aparat słuchowy, który wykorzystuje kształt i kontury twojego ucha aby zapewnić dźwięk dokładnie dopasowany do Ciebie. Rewolucyjna technologia aparatów słuchowych- typu mikrofon i słuchawka w uchu M&RIE filtruje i dostarcza najbardziej naturalny dźwięk w historii. M&RIE to rozwiązanie w aparatach słuchowych, które różni się od wszystkich innych. Współpracuje z unikalnym kształtem danego ucha, gromadząc dźwięk zgodnie z naturalnymi uwarunkowaniami.

 Innowacyjna konstrukcja douszna M&RIE bez trudu przetwarza wiele dźwięków jednocześnie. Daje to w efekcie w najwyższej jakości dźwięk, pełne zrozumienie otoczenia i jeszcze lepsze rozpoznawanie mowy niż wcześniej - zapewniając poczucie pewności siebie w słyszeniu,  bez względu na otoczenie. Kiedy nosisz Beton Imagine możesz skupić się na tym co chcesz słyszeć bez utraty inny dźwięków wokół siebie.

Beltone Imagine oferują dwa rodzaje stylowych i wysokowydajnych ładowarek, które spełnią Twoje potrzeby,  mogą być również używane jako przenośne ochronne futerały - idealne do podróży

 

W nowych aparatach Beltone Imagine  bez względu na stopień złożoności środowiska dzięki nowej funkcji ultra Focus zawsze będziesz mieć najlepszą możliwą wyrazistość mowy w trudnych sytuacjach takich jak : tętniąca życiem restauracja lub impreza na świeżym powietrzu. Kiedy chcesz całkowicie skoncentrować się na dźwiękach przed soba po prostu włącz program Ultra Focus za pomocą aparatu słuchowego lub aplikacji Belton Hearmax na smartfonie. Gdy włączony jest tryb Ultra Focus zarówno prawy jak i lewy aparat słuchowy całkowicie skupiają  się na dźwiękach bezpośrednio przed tobą eliminujące rozpraszanie otoczenia. 

Beltone Imagine  zapewnia najlepsze możliwości przesyłania strumieniowego dzięki technologii Bluetooth Low-Energy dla urządzeń z systemem iOS i coraz szerszej gamy urządzeń systemem Android. Dzięki technologii premium uzyskasz krystalicznie czysty dźwięk bezpośrednio w aparatach słuchowych. Od teraz korzystaj z transmisji strumieniowej połączeń telefonicznych GPS radia internetowego, muzyki, podcastów i audiobooków.

 

 

Aparaty te przeznaczone są dla wszystkich niedosłuchów.
Za przetwarzanie dźwięku odpowiadają wzmacniacze od najprostszych
po najbardziej zaawansowane inteligentne i szybkie komputery.

Wielkość aparatów jest różna w zależności od mocy i rodzaju zastosowanej baterii.
Wygląd zewnętrzny i kolorystyka może być bardzo ciekawa.
Nawet klasyczny aparat słuchowy nie musi być już nudny i brzydki.

 

Aparaty słuchowe SIGNIA Styletto.


TO NIE TYLKO APARAT SŁUCHOWY.TO POŁĄCZENIE STYLU I ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGII.


Styletto marki Signia to nie tylko aparaty słuchowe. To zaawansowane technologicznie urządzenia.
Smukłe, stylowe i wyposażone w inteligentną technologię – Styletto zmieniają postrzeganie aparatów słuchowych.
Elegancki projekt, wyszukana forma, zgrabne kształty, dopracowana budowa Styletto i realistyczne doświadczenie słuchowe sprawiają, że poczujesz różnicę od razu po ich założeniu. 


 

Aparaty słuchowe Audioservice

 

Produkowane obecnie aparaty zauszne są niewielkie, dyskretne, idealnie leżą za uchem i są dostępne w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

W jaki sposób dźwięk dostaje się do ucha? Otóż jest on przenoszony za pośrednictwem cienkiego wężyka. Na jego końcu znajduje się wkładka uszna, która w czasie produkcji jest dopasowywana indywidualnie do przewodu słuchowego użytkownika.

XS
Modele z serii XS charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i zapewniają wyjątkową dyskrecję użytkowania. Jest to rozwiązanie odpowiednie w przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.
P
Model ten spełnia wszelkie przesłanki techniczne niezbędne w przypadku aparatu stosowanego przy średnim i ciężkim stopniu ubytku słuchu.
HP
Nieco większy model High-Power podnosi jakość życia użytkownika w przypadku znacznej utraty słuchu.
Volta
Modele z serii Volta oferują wyjątkową jakość w swojej klasie ekonomicznej.

 

Aparaty słuchowe Phonak

Aparaty Phonak Audéo Marvel zapewniają to, czego oczekujesz od najwyższej klasy aparatu słuchowego — wyraźny, bogaty dźwięk. Wykorzystując nowoczesną technologię stają się one wielofunkcyjnymi aparatami słuchowymi, w których zakochasz się od pierwszego dźwięku.

Aparaty słuchowe Bernafon

 

Dobór najlepszego aparatu to nie tylko zastosowanie modelu, który najlepiej skoryguje niedosłuch. Dobrze dobrany aparat powinien uwzględniać styl życia Użytkownika, otoczenia w których przebywa oraz inne preferencje. Znajdź rozwiązanie, które jest najlepsze dla Ciebie.

Aparaty BTE są umieszczane za małżowiną uszną. Dźwięk z aparatu transmitowany jest do kanału słuchowego za pomocą małego wężyka (dźwiękowodu).
Modele RITE to połączenie aparatów zausznych (BTE) oraz wewnątrzusznych (ITE). Najmniejsze modele RITE są praktycznie niewidoczne.
 
opinieOpinie Klientów

Bardzo dziękujemy za przesłane opinie,zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów .

 

dowiedz się więcej
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis