Aparaty Słuchowe Wewnątrzuszne
Pracownia Protezowania Słuchu

Aparaty słuchowe o różnych wielkościach (ITE, ITC, CIC) i różnej mocy.

Przeznaczone do umiarkowanych i znacznych niedosłuchów. Wyposażone we wzmacniacze i systemy o różnym stopniu zaawansowania.

Najczęściej wybierane przez pacjentów, którzy przyzwyczaili się do tego typu rozwiązań.

 

Aparaty wewnątrzuszne SIGNIA

 

Silk Nx.

Najmniejsze i najbardziej naturalnie brzmiące aparaty słuchowe gotowe do noszenia.

Niezależnie od tego czy spędzasz czas z ważnymi dla Ciebie osobami, czy spotykasz kogoś wyjątkowego, najnowsze aparaty słuchowe Silk™ marki Signia dają Ci pewność, że nikt nawet nie zauważy, że je nosisz.


To jedne z najmniejszych na świecie aparatów słuchowych, które ponadto można od razu założyć dzięki miękkim kopułkom silikonowym pozwalającym wygodnie schować je w uchu. Atrakcyjny wygląd oraz dobre słyszenie jeszcze nigdy nie były tak szybkie i łatwe.

Insio Nx ITC/ITE.

Najbardziej naturalne doświadczenie słuchowe
Dzięki aparatom słuchowym Insio marki Signia możesz zrozumieć rozmówcę nawet w trudnych warunkach słyszenia, ponieważ zapewniają Ci idealnie zrównoważony dźwięk.

Insio Nx.
Najmniejsze aparaty słuchowe zapewniające naturalne brzmienie.
Życie jest lepsze, gdy spędza się je wspólnie. Najnowsze aparaty słuchowe Insio™ marki Signia są idealnie dopasowane do anatomii Twoich uszu, więc możesz cieszyć się czasem spędzanym razem z bliskimi bez martwienia się o słyszenie ani o wygląd.

 

Aparaty wewnątrzuszne INTERTON

 

Niestandardowe aparaty słuchowe
W uchu (In the ear): aparaty słuchowe są umieszczone wewnątrz ucha. Są one indywidualnie kształtowane, aby pasować do ucha użytkownika a ich rozmiary mogą się różnić: od praktycznie niewidocznych „całkowicie w kanale” (Complete-In-The-Canal — CIC) po aparaty o dużej mocy typu ITE (In the ear).
Niestandardowe aparaty słuchowe są jednoczęściowe i są łatwiejsze w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Mniejsze niestandardowe aparaty słuchowe są prawie niewidoczne w uchu. 

 

Aparaty wewnątrzuszne Audioservice

Kanał słuchowy każdego człowieka jest unikalny. Właśnie dlatego konieczne było opracowanie tak różnych modeli – począwszy od bardzo małych, umieszczanych głęboko w kanale słuchowym, aż do aparatów noszonych w małżowinie usznej. Wszystkie modele wewnątrzuszne mają jedną wspólną cechę: ich precyzyjny, ręczny proces produkcyjny, jest wysoce zindywidualizowany, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Stopnie ubytku słuchu mogą charakteryzować się różnymi cechami, dlatego też potrzeby i oczekiwania użytkowników dotyczące aparatów są różne. Każdy model aparatu posiada niewielki, ale skomplikowany technicznie moduł, dzięki czemu, zależnie od potrzeb, możliwe jest stworzenie aparatu o różnych parametrach wydajnościowych i wyposażonych w różne akcesoria.

 

CIC/minikanał
 

Modele CIC są wyjątkowo małe. Angielski skrót CIC oznacza Complete-In-Canal czyli całkowicie w kanale usznym. Model Audio Service: Sina.

Modele kanałowe
 

Noszone bezpośrednio w początkowym odcinku małżowiny usznej. Są małe, bardzo wydajne i ekonomiczne przy zachowaniu jednocześnie pełnej estetyki oraz dyskrecji. Model Audio Service: Vega.

Półpełne / pełne


Noszony bezpośrednio w małżowinie usznej, model ten jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze dzięki udogodnieniu w postaci regulatora głośności. Model Audio Service: Ida.

HYPE


Modele Hype to aparaty wewnątrzkanałowe przeznaczone dla osób z głębokim ubytkiem słuchu. Dzięki temu, że modele klasy Power są obecnie dostępne także w niezauważalnej wersji wewnątrzusznej, ich użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większym komfortem i lepszą jakością życia. Model Audio Service: HYPE

 

Aparaty wewnątrzuszne Phonak

 

Aparaty słuchowe indywidualnie zaprojektowane dla każdego użytkownika, dostosowane do potrzeb każdej osoby z ubytkiem słuchu – dla dorosłych oraz dzieci, dla aktywnych zawodowo, uprawiających sport, wykonujących zwykłe czynności towarzyszące nam każdego dnia. Aparaty słuchowe wewnątrzuszne marki Phonak są praktycznie niewidoczne – produkty są dyskretne oraz niezauważalne. Posiadają ogromne możliwości zapewniające nieprzerwane wrażenia słuchowe.

Aparat wewnątrzuszny zapewni Ci komfortowe użytkowanie i poczucie bezpieczeństwa w każdej codziennej sytuacji. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe serii Phonak Virto V projektowane są na indywidualne zamówienie, idealnie dopasowane do kształtu ucha i ubytku słuchu użytkownika, gwarantują najwyższej jakości dźwięk i w pełni naturalne odwzorowanie całej gamy słyszanych dźwięków. Siedząc głęboko w kanale słuchowym, aparat staje się praktycznie niedostrzegalny. Phonak Virto V to komfort, wygoda, dyskrecja.

Virto™ B-Titanium to wewnątrzuszny aparat słuchowy idealnie dopasowany do Twojego ucha. Najnowocześniejszy materiał tytanowy, z którego zbudowany jest aparat, czyni go niezwykle lekkim, wytrzymałym i trwałym.

 

Aparaty wewnątrzuszne Bernafon

Aparaty ITE w całości są umieszczane w uchu Użytkownika. Najmniejsze modele (CIC/IIC) są zupełnie niewidoczne, podczas gdy nieco większe modele ITC i ITE oferują więcej mocy.

 

opinieOpinie Klientów

Bardzo dziękujemy za przesłane opinie,zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów .

 

dowiedz się więcej
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis
Audi Service
Sigma
Aparaty wewnątrzuszne beltone
Aparaty słuchowe  bernafon
Aparaty wewnątrzuszne INTERTON
  Aparaty słuchowe Phonak
Opis